Specjalista ds. Lean Manufacturing

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie/ moderowanie projektów Problem Solving;
  • Promocja i realizacja kultury ciągłego doskonalenia;
  • Opieka nad Kaskadą Shop Floor Management – w tym dokumentacja, coaching i nadzór nad realizacją;
  • Prowadzenie sesji szkoleniowych i warsztatów lean dla pracowników na wszystkich poziomach;;
  • Ścisła współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu definiowania możliwości poprawy;
  • Prowadzenie dokumentacji standardów pracy związanej z CI/PS/SFM;
  • Przygotowywanie i przedstawianie raportów.

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na stanowisku w strukturach ciągłego doskonalenia;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Biegła znajomość metodologii lean manufacturing;
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów oraz organizacja i priorytetyzacja zadań;
  • Biegłą znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomość narzędzi Microsoft Office;
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia;
  • Darmowe kursy językowe dla pracowników i ich rodzin;
  • Dofinansowanie do posiłków - SmartLunch;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Dodatki i bony świąteczne;
  • Prywatna opieka medyczna - Medicover;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych - Medicover Sport;
  • Spotkania integracyjne i team-buildingowe;
  • Premiowany program rekomendacji pracowników.